Únor 2012

Blog zrušen.

9. února 2012 v 14:17 koš.
nehodlám se dál schovávat za maskou. a na tomhle blogu bych se schovávala. nechci aby to četli určitý osoby. ta věta. ta JEDNA zatracená věta. mě přirazila ke dnu. báj.

Zakopej mě pod zem a lopatu schovej.

7. února 2012 v 15:09 writing.
je těžké se usmívat, když pod tričkem ti puká srdce.
proč to není ona ? jako by to sama nevěděla. když jsem jí řekla, že jí mám ráda. myslela jsem to upřímně. pro mě je víc objetí od pravý kámošky než srdíčka na facebooku. jenomže tomu asi ona nevěří. ona asi neví jak moc jí mám ráda.
každej den doma brečim jak malý dítě nad svym životem, nad tim, že na mě vlastně nikomu nezáleží a že když je mi smutno tak se mě všichni straní místo aby se mě někdo pokusil utěšit. trpím. mám chvíle kdy nesnáším svůj život, ale mám i chvíle kdy si užívám.
každý den jen tak přežívám. chvíli je to všechno super, skvěle se bavíme. smějeme se. a za chvíli mám v slzy v očích. protože je tam ona, nesnášim jí. a protože je tam on.
pořád se objímají, chytají se za ruce.. a ona tvrdí, že nikoho nemá. byla bych šťastná kdybych já někoho takovýho měla. jenomže já každou přestávku jenom sedim na židli a čtu si o tom jak se jiný lidi milujou. užírám se už jen kvůli tomu, že nemám kluka. a co teprv když ten kdo se mi líbí si začíná "trošičku" všímat Káji. a já tam zase jenom stajim a nasazuju ten svůj falešnej úsměv. život mě učí herectví.
všechno to je tak složitý. kurva tak vem už tu lopatu ! vážim si svýho života. ale zároveň ho nesnášim. když se snažím člověku pomoct, utěšit ho. tak mě jen každej pošle do prdele.
když se snažím si najít nový kámoše tak ztrácim jiný.
když se snažím dostat zpět ty starý tak ztrácim další.
když se kurva snažim něco udělat dobře tak to strašně poseru !
furt se snažim být pro ní dost dobrá ! pořád doufám, že ke mě někdy příjde a prostě mě obejme, jenom protože se jí chce ! že se kě mě někdy bude chovat stejně jako k NÍ ! že pro ní budu tak dobrá, že jí bude bolet se se mnou hádat ! že pro ní budu znamenat víc než jen kus masa ! sakra. vždyť to všechno je ona pro mě.
jsem tak důvěřivá. utvořím si k lidem moc velký pouto.
sakra proč jsem tak blbá ?
CČ.

nový kabátek na světě ♥

6. února 2012 v 18:20 writing.
starej.
ták. blog je kompletně předělanej a můžu s ním zase začít.
ani jeden článek jsem neodstranila. všechny jsou zde --> si-si-sims.
a pořád se můžete zapisovat do affs zde --> si-si-sims.
a moje další blogy jsou zde --> from-another-world. baileysongbook. minomky. prehazena-pismenka.
nejsou všechny, protože o tomhle blogu ví spousta lidí o kterejch na těch ostatních moc hezky nemluvim :D no a na ty dva první už nechodim ,) a na ten poslední už taky moc ne.
a jedem !
michelle

Ahoj ! Jedem odznova ? (:

6. února 2012 v 17:30
začátky.
______________________________
džea ! sem zpět !
uf.. jak to říct. tenhle blog je příšernej !
nebudu mazat články , ale všechno tu změním, vymažu celý menu a předělám ho a hlavě musím akutně změnit design :xa vy budete světky té velké proměny ;D
PRO AFFS : Pokud ještě pořád chodíte na můj blog a i po tom půl roce jste mě neopustily tak se zapište sem dolů ;D To platí i pro ty kdo se chtějí affíky stát. ale neberu amatérské blogy..
x přezdívku.
x blog.
a já budu vybírat ,)
tákže se snad někdo zapíše.
http://baileysongbook.blog.cz/
to je můj blog - ukázka jak asi zhruba ten dessbude vypadat. jenom líp ,)
tak čáu a zapisujte se.
michelle
(jo. nová přezdívka.)